Tegoroczny must have

Autor:
wślizgu

 

 

FLYN Wetsuits to polski produkt z najwyższej półki. Każda z pianek zostaje ręcznie wykonana na terenie Europy, ze specjalnie wyselekcjonowanych, certyfikowanych materiałów, które nie zawierają metali ciężkich, mają neutralne pH dla skóry. Rozmieszczenie szwów w piankach jest zaprojektowane tak, aby w żaden sposób nie ograniczały ruchów. Nowy materiał ma także świetną formułę antybakteryjną, która zatrzymuje pot i przykre zapachy na zewnątrz. Spójrzcie na ten design!

FLYN & CO Polska
www.flynwetsuits.com

 

 

Czy wiesz, że? Materiał stosowany w strojach kąpielowych Patagonii wykonany jest z miękkiego i trwałego, w 85% pochodzącego z recyklingu nylonu, w połączeniu ze spandex'em oraz innowacyjnymi włóknami Nanogrip. Właśnie dzięki tym nano-włóknom kostium trzyma się ciała, a w momencie wejścia do wody ujawnia się jego nadzwyczajna przyczepność, zapewniając tym samym wysoki komfort noszenia. Więc jeśli wpadniesz w wir szalejącej fali- strój pozostanie na swoim miejscu.

Dasea People

eu.patagonia.com

 

 

Unda Neohoodie to najważniejszy produkt kolekcji NEO. Ręcznie wykonana z 2.5 mm neoprenu wytrzyma każdy sztorm. Jeżeli szukasz kurtki, bluzy lub docieplacza to idealne rozwiązanie! Połączenie stylu i funkcjonalności spowoduje, że sezon nie będzie miał końca. 

UNDA

www.unda.surf

 

 

Ramatuelle słynie z produktów kąpielowych najwyższej jakości. Model Moorea to jeden
z najnowszych hiszpańskich trendów mody. Dopasowany model z zamkiem błyskawicznym i zatrzaskiem od wewnętrznej strony talii. W pasie dwie klamerki umożliwiające jeszcze lepsze dopasowanie spodenek do talii. Szorty doskonale wykończone z pięknymi kontrastującymi ze sobą detalami. 

Ramatuelle Beachwear

www.ramatuelle.pl

 

 

Autor