Water Show Gdańsk VOL. 2

Autor:
wślizgu

Ekstremalne sporty wracają na Motławę. W ostatni weekend czerwca między Ołowianką a wyspą Spichrzów, po raz drugi w Gdańsku  zmierzą się najlepsi zawodnicy z Polski i ze świata w elitarnych, wodnych dyscyplinach. Nowościami tegorocznej edycji są High Diving i Death Diving, a także skoki z Żurawia!

Już po raz kolejny w Gdańsku odbędzie się niezwykłe, wodne widowisko Water Show Gdańsk. W ramach imprezy odbędą się m.in. turnieje pokazowe we flyboardingu, wakeboardingu, jet ski, czy splash diving, czyli tzw. „skoki na bombę” z wysokości 6 metrów. W pokazowych turniejach wystąpią najlepsi riderzy z Europy.

- Wspaniały odbiór publiczności i zadowolenie mieszkańców Gdańska w 2018 roku pozwala nam rozwijać Water Show Gdansk również w tym roku-  mówi Kajetan Sikorski, organizator imprezy. - Rozszerzyliśmy wydarzenie do dwóch dni, aby pierwszego zaprosić do wspólnej zabawy publiczność. Drugiego odbędą się natomiast rundy zawodów w dyscyplinach takich jak: flyboarding, wakeboarding, blob jumping, splash diving, jet ski freestyle, dragon boats, high diving i death diving.

Zwieńczeniem Water Show Gdańsk będzie wieczorne New Water Toys Show i Night Show, czyli nocne parady zwycięskich zawodników z efektami specjalnymi. Stroje ledowe, akcesoria pirotechniczne, to tylko niektóre z niespodzianek. Tego widowiska nie można przegapić!

Szczegółowe informacje oraz program na: watershowgdansk.pl

 

 

Autor