BMW Warsaw Sailing Days

Autor:
wślizgu

Tradycyjnie już w ostatni weekend sierpnia (24-16.08) nad Zalewem Zegrzyńskim odbędzie się obowiązkowe wydarzenie dla każdego fana żeglarstwa – Warsaw Sailing Days 2018. Przez dwa dni na wodach w okolicy Warszawy będą ścigać się załogi w siedmiu klasach regatowych.

BMW Warsaw Sailing Days to wydarzenie które przyciąga zawodników z całej Polski i Europy. W tym roku na starcie siedem klas regatowych - Scandinavia Skippi 650, Nautica 450, Omega, Korsarz, Tango, RS Vision, RS Aero oraz gościnnie klasa 505. Dla niektórych klas będą to kolejne regaty z cyklu Pucharu Polski, więc rywalizacja będzie bardzo zacięta. 

Podczas tegorocznej edycji  pojawiły się też nowe pomysły. W ramach BMW Warsaw Sailing Days organizatorzy postanowili rozegrać wieczorne regaty branżowe. W piątkowy wieczór w wyścigu długodystansowym wystartują załogi firmowe z branży żeglarskiej, wszystko na specjalnie przygotowanych i obrandowanych jachtach. Ponadto przez cały weekend dla partnerów dostępna będzie strefa VIP oraz możliwość rejsów luksusowym jachtem od Emzi Boats po wodach zalewu. 

 

Jak co roku spodziewać możemy się wielu atrakcji nie tylko na wodzie, ale również na lądzie - wszystko w porcie jachtowym Nieporęt.

Autor