Caravaning Summer Show

Autor:
wślizgu

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników kamperów! Już 20-22 lipca we Władysławowie odbędzie się pierwsza edycja targów Caravaning Summer Show.

Żadne inne miejsce w Polsce nie kojarzy się z campingami jak Mierzeja Helska. Dlatego właśnie tutaj odbędzie się pierwsza edycja Caravaning Summer Show. Chociaż targi odbywają się po raz pierwszy, udział w nich zapowiedziało kilku „dużych” wystawców, jak choćby Mitsubishi Motors Polska. Obecni będą wystawcy przyczep kempingowych i kamperów. Będzie też można zapoznać się z ofertą przedsionków, namiotów dachowych, mobilnych domków, sprzętu turystycznego oraz wielu innych akcesoriów związanych z caravaningiem. Swoją wizytę zapowiedziała również szkoła surfingu Learn to Surf.
Na targach pojawią się także autorzy bloga Szalone Walizki – Dorota i Jarek Kowalscy,  podróżnicza rodzina Łopacińskich (lopacinskichswiat.pl), a także Wiesława Izabela Ródź i Krzysztof Ródź - autorzy książki "Pod niebem Patagonii, czyli motocyklowa wyprawa do Ameryki Południowej".

Z uwagi na bardzo ograniczoną ilość dostępnego miejsca, w zlocie będzie mogło wziąć udział tylko 25 załóg. Dlatego już teraz warto się upewnić, czy są jeszcze wolne miejsca. Bilet wstępu kosztuje 120 zł za dobę od każdej ekipy, która może liczyć maksimum 4 osoby. W tej kwocie jest zawarty 3-dniowy bilet wstępu na teren targowy, wszelkie imprezy oraz koncerty. Dla zwykłych zwiedzających bilety są dostępne przed wejściem na targi, w kasie. Bilet normalny kosztuje 20 zł, ulgowy - 10 zł, a dzieci do 6 lat wchodzą bezpłatnie. Osobom niepełnosprawnym przysługuje bilet ulgowy.

Na odwiedzających czeka sporo atrakcji, będzie można wygrać m.in. lot samolotem turystycznym nad Półwyspem Helskim oraz tygodniowy pobyt w apartamencie na południu Włoch.

Autor