Heavy Water SURFING W MULTIKINIE

Autor:
wślizgu

Już 4 czerwca w 12 kinach sieci Multikino odbędzie się europejska premiera filmu surfingowego Heavy Water. Dokument przedstawia życie i sportowy dorobek Nathana Fletchera, członka tzw. królewskiej rodziny surfingowej i jednej z ważniejszych postaci w historii tej dyscypliny.

Heavy Water to film Michaela Oblowitza wyprodukowany przez  Red Bull Media House i All Edge Entertainment, który jest biografią Nathana Fletchera, jednego z najbardziej utalentowanych surferów w historii. Narratorami tej opowieści są członkowie jego rodziny na czele z dziadkiem - jednym z pionierów pływania na falach oraz jego koledzy:  żywe legendy skateboardingu i surfingu. Heavy Water prezentuje przełomowe momenty w historii, które przekształciły surfing w sport jaki znamy dzisiaj. Heavy Water to wyprawa w głąb surfingowej kultury, jej korzeni i głębokiej więzi pomiędzy surfingiem i skateboardingiem. To dzięki niej Nathan wykonał jako pierwszy na świecie „ACID BOMB DROP” na dużą falę z helikoptera, ewolucję zapożyczoną ze skateboardingu. 

Premierowe pokazy filmu „Heavy Water” odbędą się 4 czerwca o 20:00 w 12 kinach sieci Multikino: Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań Stary Browar, Rumia, Słupsk, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze. Bilety są dostępne w sprzedaży na www.multikino.pl oraz w kasach kin.

Heavy Water

4 czerwca 2019, 20:00

Kraj: USA (2019) 

Wersja: angielski, Polskie napisy

Czas trwania: 79 min. 

Dystrybutor: 9th Plan, Woodpecker Motion Pictures

Producent: RED BULL MEDIA HOUSE i ALL EDGE ENTERTAINMENT

Reżyseria: Michael Oblowitz

Zdjęcia: Brian Bielmann, Brendon O'Neal, Michael Oblowitz, Daniel Russo, Carter Slade

Muzyka: Peter DiStefano, Paul Fuller  

Montaż: Carter Slade

 

Występują: Nathan Fletcher, Makua Rothman, Herbie Fletcher, LeRoy Dennis, Peter Cole, Darrick Doerner, Christian Fletcher, Hank Foto, Tenne Froiseth, Danny Fuller, Fred Hemmings, Daniel Russo, Grant Washburn

 

 

Autor

galeria