I EDYCJA TARGÓW BOATS SPRING SHOW

Autor:
wślizgu

Pierwsze wiosenne targi żeglarskie i motorowodne na lądzie i wodzie przeszły do historii. Cała marina nad Zegrzem wypełniona była nowymi jednostkami m.in. od Eco Marine, White Eagle, czy Bayliner Polska. 

Boats Spring Show to projekt Filipa Kołodzieja. Ciekawy miks atmosfery luksusowego pikniku i targów – tak można opisać pierwszą edycję targów sportów wodnych Boats Spring Show. Wybór miejsca nie był przypadkowy. Targi odbyły się na terenie należącym do hotelu Windsor w Jachrance nad Jeziorem Zegrzyńskim, dysponującym doskonałą infrastrukturą. Wystawcy mieli do dyspozycji zarówno część lądową oraz marinę. Wystawione na targach łodzie, Klienci mogli nie tylko oglądać, ale co ważne testować na wodzie, później z rodzinami mogli zamówić potrawy z grilla lub zjeść kulturalnie w restauracji.

- Ryzyko I edycji podzielili wszyscy, ale to świadczy, że takich targów brakowało w okolicach Warszawy - imprezy dla miłośników łodzi motorowych, na Zegrzu z odpowiednią infrastrukturą, zapleczem hotelarskim i gastronomicznym. To miejsce pod tym względem jest doskonałe – podkreśla Filip Kołodziej, organizator targów.

Na targach swoją ofertę przedstawiły m.in. Master Craft Polska, Navigathor, Emzi, Consado, Atana Boats czy wspominany już wcześniej White Eagle. Ten ostatni wystawił klasyczny, drewniany jacht motorowy One Eagle, który szczególnie zwracał uwagę. Oprócz łodzi można było podziwiać show na lewitujących nad wodą deskach elektrycznych foil oraz deskach z napędem silnikowym.

Boats Spring Show to drugi projekt Filipa Kołodzieja, a zarazem kontynuacja udanego projektu targów organizowanych na Półwyspie Helskim – Caravaning Summer Show – pierwszych w Polsce targów caravaningowych organizowanych w plenerze.  II edycja już 26-28.07.2019 w Helu na terenie portu.

Autor