IDZIE NOWE!

Autor:
wślizgu

 

 

 

 

MAKO

Mako Slingshot to nowej generacji deska surfingowa z silnikiem spalinowym. Wyprodukowana w Anglii, korpus z włókna węglowego, 9,5 kM, max. prędkość 54 km/h, czas pływania na jednym zbiorniku ok. 1h. Motosurf jest wyłącznym dystrybutorem desek Mako w Polsce, serwis oraz części dostępne w Polsce.

cena: 35 770 PLN

www.motosurf.pl

mail: info@motosurf.pl 

 
FishDryPack - Explorer 40l

Plecaki FishDryPack®został zaprojektowany z myślą o osobach ceniących sobie aktywny tryb życia. Wykonane są z najwyższej klasy tkaniny (500D/PVC) odpornej na wodę, kurz, piach 

i zabrudzenia. Systemem zapinania RollTop gwarantuje wodoodporność (kat. IPX6) - plecak nie posiada szwów i wszystkie jego elementy są zgrzewane, co po zamknięciu plecaka tworzy 

z niego mini ponton.  

cena: 219,00 PLN

www.fishdrypack.com

 
LiftFoil

LiftFoil to deska, dzięki której uniesiesz się ponad wodę! eFoil wykorzystuje zaawansowaną baterię litową do zasilania cichego silnika elektrycznego, a także bezprzewodowy ręczny kontroler bluetooth. Montaż deski jest wyjątkowo szybki i łatwy, każdy poradzi sobie z tym bez problemu. Odpowiednio przygotowana deska jest w stanie osiągać prędkość 40km/h, a wysokość na jakiej lewitujemy potęguje wrażenia z pływania. Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, aby pływać na desce eFoil. Intuicyjna obsługa pilota sprawia, że poczujesz pełną kontrolę nad deską już w pierwszych sekundach nauki, która zajmuje z reguły około 20 minut i daje maksimum przyjemności od samego początku, a uśmiech na twojej twarzy zostaje na długo.

cena:  55 000 PLN

www.liftfoils.pl  

 

 

Onewheel + XR

Do tej pory żaden inny produkt na rynku nie był aż tak bardzo zbliżony odczuciami do jazdy na snowboardzie! Duże pompowane koło zapewnia idealne tłumienie wszystkich nierówności. Śmiało poradzi sobie z nierównymi chodnikami, uskokami, dziurami, jak również trawnikami, żwirkiem czy nawet twardym piaskiem na plaży. Niezwykle mocny, bezszczotkowy silnik Hypercore™ pozwala wjeżdżać pod górę oraz wydajnie hamować jadąc w dół. Wystarczy pochylić się do przodu, a deska zacznie powoli poruszać się w tym kierunku. Wychylenia na boki, tak samo jak na snowboardzie powodują skręty, a przejście ciężarem na tylną nogę sprawnie wyhamuje deskę do zera. Dzięki zastosowanej technologii silnik może rozpędzić deskę aż do 30 km/h! Jej zasięg wynosi od 20 do 30 km, a niezwykle szybkie ładowanie sprawia, że szybko i bez korków dojedziesz niemal wszędzie, gdzie potrzebujesz. 

cena: 8 999 PLN

wyłączny importer na Polskę: 

www.kingofwake.pl

 

 

 

JETSURF

Jetsurf Adventure DFI z bezpośrednim wtryskiem paliwa to deska wyprodukowana w Czechach, 

której  korpus został wykonany włókna węglowego. Max. prędkość 55 km/h, a czas pływania na

jednym zbiorniku to ok. 1h (lub 3h z dodatkowym zbiornikiem). Deski,  serwis oraz części dostępne w Polsce.

cena: 9 990 EURO

www.jetsurfpolska.pl

mail: info@jetsurfpolska.pl

 

 

Insta360 ONE X

Dzięki kamerze sportowej Insta360 ONE X od teraz możesz rejestrować swoje przygody jednocześnie z każdej możliwej strony! Dołączając kijek Invisible Selfie Stick osiągamy efekt jak z nagrania dronem - staje się on całkowicie niewidoczny! Kamera posiada niesamowite możliwości graficzne, w tym wideo 360° w rozdzielczości 5,7K oraz zdjęcia 18 MP i duże piksele, dzięki którym obraz ma lepszą jakość nawet przy słabszym oświetleniu. Tryb 50 FPS (4K) pozwala na idealnie płynne nagrywanie, a za pomocą trybu 100 FPS (3K) akcję można zwolnić, by zwrócić uwagę na kluczowe momenty. Kamerka wyróżnia się unikatową stabilizacją FlowState i niespotykanymi dotąd efektami jak m.in. tryb Bullet Time i Tiny Planet. Możliwość łatwego edytowania wielu klipów pozwoli błyskawicznie zmontować najlepsze ujęcia. 

cena: 1999 PLN

wyłączny importer na Polskę: 

www.kingofwake.pl

 

 

Autor