WIOSENNE TARGI BOATS SPRING SHOW

Autor:
wślizgu

Już w maju na Zalewie Zegrzyńskim pod Warszawą odbędzie się pierwsza edycja targów sportów wodnych Boats Spring Show. Czas nie jest przypadkowy, początek sezonu to idealny czas na ostatnie zakupy. Wystawcy będą mieli do dyspozycji zarówno część lądową, jak i sam akwen. Udział w targach potwierdzili już m.in. Master Craft Polska, Power Boats Poland, Emzi czy Sun Sailer. Z pewnością będzie co oglądać! 

Już 18-19.05.2019 odbędą się pierwsze wiosenne targi żeglarskie i motorowodne na lądzie i wodzie – Boats Spring Show. Bardzo interesująca wydaje się lokalizacja, czyli Zalew Zegrzyński. Miejsce to jest znane w branży, a organizacja targów nad Zegrzem, zwłaszcza na wodzie budzi wśród wystawców duże zainteresowanie. Również czas nie jest przypadkowy. Początek sezonu to idealny moment na ostatnie zakupy wśród klientów, a dla firm na sprzedaż. Do dyspozycji wystawców będzie marina oraz nabrzeże. Swoją obecność potwierdziły już między innymi takie firmy jak: Master Craft Polska, Power Boats Poland, Boat Services, Emzi, Consado, Sun Sailer, Emzi, Consado, Sun Sailer, Skyboat, White Eagle, Eco Marine, Sztorm Grupa, Trident Boats, Darmar, Anmarin Boats, Stillo Yachts, czy Event Boat.

- Chciałbym, aby Boats Spring Show stały się mocno branżowe i skupiały najlepszych wystawców i konkretnych klientów – mówi Filip Kołodziej, pomysłodawca i organizator targów. - Nie zależy nam na tłumach odwiedzających. Wolimy mniej, ale skonkretyzowanych. Tego oczekują też wystawcy – podkreśla.

Gospodarzem tegorocznej edycji jest hotel Windsor w Jachrance. Wstęp na targi jest bezpłatny. Boats Spring Show to drugi projekt Filipa Kołodzieja, a zarazem kontynuacja udanego projektu targów organizowanych na Półwyspie Helskim – Caravaning Summer Show. W planach jest już druga edycja, która tym razem odbędzie się w Helu w porcie 26-28 lipca.

 

TERMIN: 18-19.05.2019

LOKALIZACJA: HOTEL WINDSOR – JACHRANKA 75

FACEBOOK: BOATS SPRING SHOW

 

 

Autor