CoolDown DOUBLE

Przed nami ostatnie regaty pełnomorskie załóg dwuosobowych w sezonie 2018. 29 września, w samo południe wystartuje CoolDown DOUBLE. 

100 mil morskich szybkiej żeglugi na ochłodę po gorącym sezonie żeglarskim powinno zapewnić sporo emocji. Zawodnicy po raz ostatni będą rywalizować o jak najlepszą pozycję w rankingu żeglarzy morskich OS Racing - jedyny nma Bałtyku cyklu regat pełnomorskich. Natomiast kibice, już tradycyjnie, będą mieli okazję oglądać przygotowania do wyścigu w gdyńskiej marinie już od piątku.  O 11:30 wszyscy uczestnicy zaprezentują się na akwenie startowym przy Akwarium Gdyńskim, a o 12:00 na tym samym akwenie nastąpi start do regat. Trasa wyścigu będzie przebiegała wokół Półwyspu Helskiego do Władysławowa i z powrotem. Jeśli wiatr dopisze, pierwszych jednostek na mecie spodziewać się można w niedzielę przed południem. Na godzinę 18:00 zaplanowano w Marinie Gdynia ceremonię zakończenia regat i wręczenia nagród.

Zgłoszenia do regat trwają - niezbędne informacje można znaleźć w „Zawiadomieniu o regatach“, dostępnym na www.doublehanded.gdynia.pl w zakładce „Do Pobrania“. Organizatorzy zapraszają do śledzenia przebiegu regat w internecie - na stronie:

 

www.doublehanded.gdynia.pl oraz profilu FB: @offshore.short.

Autor