NADMORSKIE INWESTYCJE PRZEGLĄD NAJNOWSZYCH I NAJCIEKAWSZYCH

Autor:
Klaudia Krause-Bacia

Nadmorskie inwestycje sprzedają się niczym świeże bułeczki. Jedni kupują, bo chcą wypoczywać na polskim wybrzeżu, inni – żeby zarabiać na wynajmie. Pewne jest, że przy zakupie takiej nieruchomości można zyskać podwójnie: wynajem jest niemal gwarantowany, a inwestor ma też do własnej dyspozycji apartament na wakacje. Jednak jak odnaleźć się w gąszczu ofert? Przed wami zestawienie najnowszych i najciekawszych nadmorskich inwestycji.

Osiedle Beauforta

Na terenie rejonu Gdyni Północnej, na Pogórzu, powstaje nowe osiedle – Osiedle Beauforta. Będzie je wyróżniać kameralna zabudowa nawiązująca pod względem architektury do zabudowy nadmorskich kurortów oraz przemyślana i przyjazna mieszkańcom przestrzeń publiczna pozwalająca ciekawie spędzić czas na osiedlu bez względu na porę roku. Niewątpliwym atutem osiedla będzie Port Beauforta stanowiący zadaszoną wiatę z atrakcjami takimi jak gry zręcznościowe czy stanowiska do gier planszowych. W zielonej części Osiedla Beauforta zlokalizowane będą zewnętrzne udogodnienia dla sportowców - boisko wielofunkcyjne, siłownia zewnętrzna oraz strefę crossfitu. Do dyspozycji najmłodszych mieszkańców przewidziano nietuzinkowe obiekty służące świetnej zabawie na powietrzu: ścianka wspinaczkowa, skate park, tyrolka, pająk z lin oraz ping-pong. Dodatkowo dla starszej części mieszkańców przewidziano strefę relaksu, która znajdować się będzie bezpośrednio w przy oczku wodnym. Na terenie inwestycji przewidziano 24 budynki o niskiej zabudowie, których proste i nowoczesne kształty swobodnie wkomponowują się w otaczającą zieleń. Kameralność zamieszkania zagwarantują duże przestrzenie pomiędzy budynkami. Na parterach wybranych budynków znajdować się będą lokale usługowe.

Więcej na: www.eurostyl.com.pl/osiedlebeauforta.html

GDYNIA POGÓRZE

 

 

Katamarany Zatoka

Katamarany Zatoka to nowa inwestycja w Pucku  malowniczo wkomponowana w naturalny krajobraz. Dwa budynki Antares i Bahia otoczone są terenem zieleni z alejkami spacerowymi. To co stanowi o atrakcyjności inwestycji, to bezpośredni dostęp do plaży zaraz po wyjściu z budynków. Teren wokół budynków jest monitorowany. Mieszkania są sprzedawane w standardzie deweloperskim. Dla wygody mieszkańców budynki są wyposażone w windy i posiadają podziemne hale garażowe. Eleganckie klatki schodowe zostały zaprojektowane z dbałością o dobór materiałów wykończeniowych, a inspiracja skandynawskim stylem tworzy ponadczasowy charakter inwestycji.

Więcej na: katamaranyzatoka.pl

PUCK

 

 

Rogowo Pearl

Rogowo uznawane jest przez wielu za najpiękniejszą nadmorską miejscowość w Polsce. To właśnie tutaj, pomiędzy Morzem Bałtyckim a jeziorem Resko, powstaje unikalny kompleks luksusowych apartamentów otoczonych przyrodą. Inwestycja Rogowo Pearl to pięć nowoczesnych budynków z apartamentami wykończonymi w standardzie „pod klucz”, z własnymi przestronnymi balkonami lub tarasami na ostatniej kondygnacji. Strefa relaksu obejmuje dwa baseny (w tym jeden kryty) oraz bogatą przestrzeń gastronomiczną, która będzie mieścić kawiarnie i restauracje dostępne przez cały rok.

Więcej na: www.rogowopearl.pl

ROGOWO

 

 

APARTT 99

Nieopodal Słowińskiego Parku Narodowego, a jednocześnie  w centralnej części miasta Łeby w kameralnym miejscu z dala od ulicznego zgiełku, powstaje osiedle nowoczesnych apartamentów Apartt99. Inwestycja charakteryzuje się niezwykłą architekturą, której elementy nawiązują do starego miasta Łeby. Znakiem rozpoznawczym budynku jest nowoczesny design połączony z oryginalną XIX wieczną cegłą. Obiekt usytuowany jest zaledwie 1,5 km od plaży. Niewątpliwie mocną stroną inwestycji są przestronne balkony. Osiedle będzie wyposażone w siłownię, mini-plażę oraz plac zabaw. 

Więcej na: www.apartt99.pl

ŁEBA

 

 

ZATOKA KOMFORTU

Zatoka Komfortu to projekt łączący nowoczesność, wyczucie stylu z urokami nadmorskiego otoczenia, ulokowany nad samym brzegiem Zatoki Puckiej na obszarze objętym programem Natura 2000. W ofercie znajduje się 40 prestiżowych apartamentów wykończonych w standardzie „pod klucz” oraz zwróconych w stronę Zatoki Puckiej. Wokół piaszczysta plaża, rozległe tereny leśne i możliwość uprawiania sportów wodnych. Jest to również dobrze skomunikowany obszar dzięki m.in. jachtowym przystaniom czy lotnisku o randze lokalnej.

Więcej na: www.zatokakomfortu.pl

JASTARNIA

 

 

Anchoria Aparthotel

Aparthotel Anchoria to kompleks 2 budynków, w których znajdzie się 87 apartamentów hotelowych wraz z zapleczem. Na część SPA&Wellness złożą się: basen, strefa saun i gabinety masażu, zaś na część biznesowo-gastronomiczną - sale konferencyjne oraz restauracja. Nie zabraknie także placu zabaw dla dzieci. Pierwszy z budynków dedykowany jest osobom ceniącym aktywne spędzanie czasu wolnego, np. poprzez uprawianie sportów wodnych. Drugi zaplanowany został z myślą o ludziach biznesu, potrzebującym chwili wytchnienia i wyciszenia po intensywnym tygodniu pracy bądź miejsca na zorganizowanie konferencji lub integracji firmowej. Obiekt zlokalizowany jest w spokojnej i urokliwej okolicy Mechelinek, zaledwie 400 m od morza.

Więcej na: www.aparthotelanchoria.pl

 

MECHELINKI