GIRLS SURF TOO VOL. 2

Autor:
wślizgu

Wydarzenie surfingowe dla tylko dla kobiet? Oczywiście! A w dodatku prowadzone przez najlepsze zawodniczki w Polsce - Karolinę Wolińską, Monikę Kołaczkiewicz oraz Agnieszkę Osińską. Bałtyckie Stowarzyszenie Surfingu już po raz kolejny organizuje edycję szkoleń „Girls Surf Too”.

21 lipca o godzinie 11:00 na plaży od strony morza na wysokości kempingu Solar, najlepsze polskie surferki po raz kolejny zaczną szkolić wszystkie dziewczyny zainteresowane surfingiem. BSSURF „GIRLS SURF TOO VOL. 2” to wydarzenie stworzone z myślą o płci pięknej, skierowane do dziewcząt i kobiet w każdym wieku, które nie tylko dbają o swoje zdrowie i chcą spróbować, bądź doskonalić swoje umiejętności surferskie, ale także dla kobiet, które chcą tworzyć damską surferską społeczność.

Sam event to pakiet dwóch półtoragodzinnych szkoleń surfingowych prowadzonych przez wielokrotną mistrzynię Polski w surfingu Karolinę Wolińską, Monikę Kołaczkiewicz oraz Agnieszkę Osińską, sesja poranna i popołudniowa, pyszny vege lunch na plaży, strefa chill, wodne atrakcje, sesja foto i mnóstwo super zabawy. Do tego wszystkiego organizatorzy dołączają gift packi z niespodziankami dla każdej uczestniczki.

Taki dzień dla kobiet spędzony z BSSURF Girls Edition, to świetny pretekst, żeby wreszcie spędzić chwilę z myślą o sobie, gdy na co dzień w większości poświęcamy czas nauce, rodzinie czy pracy. Będzie to również znakomita okazja do spróbowania nowych ciekawych rzeczy  i spędzenia czasu w miłym towarzystwie.

Koszt uczestnictwa w zajęciach to 400 złotych. W cenę wliczone są: deski surf, szkolenie surf 2 x 1,5h, surf coaching z analizą błędów, eco vege lunch na plaży, wodne atrakcje, Fun Surf Contest z nagrodami, gift pack dla każdej z uczestniczek oraz relacja zdjęciowa z zajęć. Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie ma na co czekać.

Zapisy na: karolina@bssurf.pl

Autor