Trójmiejska premiera Volvo V60 #Volvo Gdynia Sailing Days

Autor:
wślizgu

Wakacje to czas relaksu i idealna okazja, aby spędzać czas w doborowym towarzystwie, chłonąc nowe doświadczenia i atrakcje. Każdy, kto pojawił się w Gdyni podczas Volvo Gdynia Sailing Days mógł liczyć na niesamowite doświadczenia. Premiera najnowszego modelu Volvo, największa żeglarska impreza w Polsce, mnóstwo konkursów i atrakcji. Emocji nie brakowało, zarówno na wodzie, jak  i na lądzie!

Premiera, na którą czekał motoryzacyjny świat

Volvo V60 od początku swojego istnienia był kwintesencją szwedzkiego podejścia do motoryzacji – auto ma być piękne, eleganckie, ale z drugiej strony praktyczne, uniwersalne i bardzo funkcjonalne. To średniej wielkości kombi z segmentu premium, dostępne w wielu wersjach i odmianach, od 2011 roku zachwycało nawet najbardziej wybrednych kierowców i właśnie doczekało się następcy.

- Nowe Volvo V60 wychodzi naprzeciw tej liczącej kilka dekad tradycji, ale osadza ją jednocześnie w dzisiejszych czasach, oferując znacznie więcej niż dotąd – powiedział Håkan Samuelsson, prezes Volvo Cars.

Volvo od lat starało się, aby oferowane auta były nie tylko funkcjonalne i piękne, ale przede wszystkim bezpieczne, co jest niezwykle ważne dla głowy rodziny. Zresztą „rodzina” to słowo klucz dla szwedzkiego producenta, dlatego też oficjalna trójmiejska premiera odbyła się w bardzo rodzinnej atmosferze wypełnionej atrakcjami.

Premiera Volvo V60? To tylko pretekst…

Pretekst do spędzenia fantastycznego czasu z rodziną. Atrakcji nie brakowało. Oprócz nowego Volvo V60, którego każdy mógł dokładnie obejrzeć oraz wypytać specjalistę o najdrobniejsze szczegóły, przygotowane było również drugie auto w całości oddane do dyspozycji dzieci. Zostało ono oklejone specjalną folią, po której najmłodsi mogli do woli malować, pisać, mazać – wszystko po to, aby pod koniec dnia ujrzeć odzwierciedlenie wyobraźni naszych pociech.

Nie zabrakło również licznych konkursów. Główną wygraną była możliwość skorzystania z darmowego użyczenia jednego z najnowszych modeli Volvo na cały weekend. Rzecz jasna osoby, którym nie dopisało szczęście mogły umówić się na jazdy próbne wybranym modelem szwedzkiego producenta w dogodnym terminie.

Oczywiście Volvo od lat silnie związane jest z żeglarstwem, dlatego też premiera Volvo V60 nieprzypadkowo zgrywała się terminem z największą żeglarską imprezą w Polsce – Volvo Gdynia Sailing Days. Obecna, już 19. edycja regat to prawdziwy festiwal żeglarski, dlatego też premiera Volvo V60 była idealną okazją do pogodzenia pasji do motoryzacji z zamiłowaniem do żeglarstwa

Autor