Kite City Festival

Autor:
wślizgu

Trzydniówka na Helu wydaje się być odległą perspektywą, a wy znowu chcecie poczuć to, co wtedy, w sierpniowy dzień, gdy wiatr i słońce smagają twarze, a jutra miało nie być? Wychodząc naprzeciw SuenoSurf wraz z Aioli postanowili zorganizować  Kite City Festival  - cykl eventów czerwcowych w trzech miastach - Warszawie, Gdańsku i Katowicach.

Kite City Festival odbędzie się w głównych miastach Polski - Warszawie, Gdańsku i Katowicach, w trzy czerwcowe soboty - 9.06, 16.06 i 23.06. Cel? Propagowanie zdrowego stylu życia, uświadomienie, ile pozytywnej energii może wnieść w życie kitesurfing i przeniesienie iście surfingowego klimatu do samego centrum miasta.

Zaplanowano sporo atrakcji i aktywności, zaczynając od zainteresowania dzieci i rodzin sportami deskowymi, przez pokazy live cookingu i kuchni z całego świata i miejsc, które można odwiedzić pływając na kitesurfingu, po pokaz mody ubrań w stylu street & surf. Uczestnicy również wirtualnie przez wielkie monitory przeniosą się nad morze, które przez cały dzień będą wyświetlały piękne filmy z wyjazdów kitesurfingowych z całego świata. Od rana do wieczora imprezie będzie towarzyszyć chillout’owa muzyka, która zakończy się wieczorną imprezą. Punktem kulminacyjnym będzie koncert na żywo. Wystąpią artyści, których muzyka będzie współgrać z klimatem plaży i tropikalnych rytmów.

 

Kiedy? 9.06 Katowice, 16.06 Warszawa, 23.06 Gdańsk

Gdzie? W Aioli!

Co? Muzyka, jedzenie, rozmowy i bardzo długie dni i noce.

 

 

Autor