Deska totalnie niezależna

Autor:
Halina Konopka

Nie ma fal i wiatru? Nie ma problemu! Wyobraź sobie sytuację, gdy nie musisz być uzależniony od warunków atmosferycznych, by uprawiać swój ulubiony sport. Przed wami elektryczna, ekologiczna i cicha deska Radinn G2X Jetboard.

W przypadku surfingu czekamy na odpowiednie fale, jeśli chcemy popływać na windsurfingu czy kajcie muszą pojawić się podmuchy wiatru, z kolei wake wymaga posiadania łodzi. Zgodzicie się zatem, że uprawianie sportów wodnych to nie lada wyzwanie i w dużej mierze zależy od kaprysów natury. A co, gdyby pojawiła się alternatywa, która jest całkowicie niezależna od warunków atmosferycznych?

Radinn G2X Jetboard to elektryczna deska, wyprodukowana w Szwecji. Co ważne, jest przyjazna środowisku, ponieważ nie jest napędzana paliwem. Jej pełne naładowanie trwa około dwóch godzin i wystarcza na 35 minut jazdy. Waży zaledwie 40 kilogramów, a jej maksymalna prędkość waha się w granicach 60 km/h. Jest dostępna w dwóch wariantach: czarnym oraz białym. Cena zaczyna się od 9 900 euro. Brzmi jak idealna alternatywa. Co myślicie? Albo inaczej, czym będą zapełnione akweny za kilkanaście lat? Z tym pytaniem was zostawiamy…
 

galeria