Nowa kolekcja odzieży miejskiej Helly Hansen

Niezależnie od tego, czy przygotowujesz się  na zimową wycieczkę, czy planujesz udać się na obiad do śródmieścia - krótsze, ciemniejsze, jesienne dni jesieni nie będą stanowiły przeszkody. Tkaniny i technologie w nowej kolekcji zostały przetestowane przez specjalistów outdooru, którzy mieszkają i pracują w najbardziej surowym klimacie na świecie.

Kolekcja Urban marki Helly Hansen zapewnia idealną równowagę pomiędzy prostymi, stylowymi wzorami, elementami ochronnymi i technologiami stosowanymi  przez profesjonalistów. Nowością wprowadzoną w  2017 roku przez Helly Hansen jest Light-Flex ™ - system elementów odblaskowych  zasilany przez specjalną baterię akumulatorową z czasem pracy do 10 godzin i 90 minutowym czasem powtórnego ładowania. Nowy system  powoduje, że jego użytkownik  jest prawie 10 razy bardziej widoczny za dnia i w nocy. Nawet w trakcie ładowania, system zachowuje swoje odblaskowe właściwości, ponieważ widoczność jest priorytetem.

- Jesteśmy głęboko przekonani, że złe warunki pogodowe nie powinny utrudniać ludziom wychodzenia na zewnątrz - mówi Tor Jenssen, Dyrektor Zarządzający kolekcją Urban. - Wraz z nadejściem jesieni przychodzą ciemniejsze dni i noce. Wprowadzenie nowych elementów odblaskowych do naszych zimowych kurtek, a w szczególności technologii Light-Flex ™ do naszej serii Expedition Parka, to po prostu zintensyfikowanie naszego zaangażowania we włączanie profesjonalnych i sprawdzonych technologii do odzieży, którą nosić można w każdej sytuacji. I w nocy i w dzień, dbamy o to, abyś czuł się bezpiecznie i komfortowo.

Dla ekstremistów i modnych mieszczuchów, Svalbard Parka sprawi, że zarówno mężczyźni, jak i kobiety zachowają ciepło, w każdej sytuacji. Kurtki te zawierają lekką, syntetyczną i szybkoschnącą izolację PrimaLoft®, która wychwytuje i zatrzymuje grubą warstwę powietrza. Dzięki zastosowaniu w pełni utwardzonej, wodoodpornej i wiatroszczelnej konstrukcji, nie musisz brać ze sobą dodatkowego ubrania, ani martwic się o swoją widoczność, zachowaną na wysokim poziomie, dziki elementom odblaskowym umieszczonym na rękawach.

Killarney Parka jest idealną, stylową kurtką na warunki jesienne. Wykonana z tkaniny ochronnej Helly Tech®, zapewni Ci ciepło i ochronę przed najtrudniejszymi warunkami pogodowymi oraz pomoże uniknąć gromadzenia się wilgoci. Idealna do noszenia razem z pośrednimi warstwami odzieży, ale także z wyściółką, dzięki której łatwo dopasowuje się do warunków pogodowych panujących w poszczególnych porach roku.Posiada przytulny puszek, a W Boyne Parka idealnie nadaje się dla znawczyń mody, które ceniąc komfort, nie rezygnują z bycia trendy. Wykonana z nieprzemakalnych oddychających tkanin w konstrukcji Helly Tech® Protection, polecana przez profesjonalistów konstrukcję o długości ¾ jest wypełniona izolacją PrimaLoft®, która zapewni, że niskie temperatury nie będą stanowiły problemu w trudnych warunkach.

Pełna jesienno-zimowa kolekcja miejska prezentowana będzie w styczniu 2017 r. w salonie Winter Outdoor Retailer, w programach ISPO i SIA i będzie dostępna od września 2017 r.