70 Sunreef Power najlepszy!

Autor:
Matylda Promień

Katamaran 70 Sunreef Power Blue Belly trójmiejskiej stoczni Sunreef Yachts uznany został najlepszym motorowym jachtem wielokadłubowym na świecie podczas 12. edycji gali Asia Pacific Boating (APB) Awards! Nagrody Asia Boating Awards, które w tym roku rozdano podczas Singapore Yacht Show przyznaje się za najwybitniejsze osiągnięcia w branży stoczniowej, zarówno w kontekście azjatyckim, jak i międzynarodowym.

Zwodowany w 2015 r., 70 Sunreef Power Blue Belly może pochwalić się ogromnym, w pełni otwartym salonem na pokładzie głównym. Jacht może pomieścić do 10 gości w swoich luksusowych wnętrzach. Jednostkę charakteryzuje między innymi przestronna kabina właściciela na przedzie pokładu głównego z panoramicznym widokiem. 

Wyposażony w platformę hydrauliczną Blue Belly posiada imponujący flybridge oraz kokpit łączący się bezpośrednio z salonem. Katamaran dumnie reprezentuje linię 70 Sunreef Power – model słynący z doskonałego połączenia komfortu i wysokich osiągów.

 

Ubiegłoroczna edycja gali APB odbyła się w Hong Kongu i również przyniosła sukces Sunreef Yachts. Sunreef 74 został wówczas nagrodzony przez jury jako Najlepsza na świecie Produkcja Jachtu Żaglowego powyżej 15m. W 2014 roku Sunreef 70 Power Damrak II wyróżniony został statuetką jako Najlepszy Jacht Czarterowany w Azji.

Autor

Matylda Promień