Z Helu do Meksyku The Queen Of Kite

Autor:
wślizgu

Kobiecy festiwal kitesurfingu rośnie w siłę. W tym roku oprócz kolejnej edycji The Queen of Hel na polskim półwyspie, festiwal zawita także do Meksyku i będzie otwarty dla dziewczyn z całego świata! Za wszystko odpowiedzialne są trzy dziewuchy: Kasia Lange, Karolina Winkowska i Hela Brochocka.

- Po niesamowicie pozytywnym odbiorze festiwalu The Queen Of Hel, od razu zaczęłyśmy planować drugą edycję i dodatkowo postanowiłyśmy otworzyć się również na arenę międzynarodową. W tym roku dziewczyny z całego świata będą mogły dołączyć do nas podczas wyjazdów The Queen Of Kite! Pierwszy już w 15-23 kwietnia w sercu Cancun na Isla Blanca w Meksyku – mówi Kasia Lange, zawodniczka teamu Nobile, organizator imprezy.

Trzy trenerki, trzy poziomy szkolenia, najbardziej płaski spot w Meksyku, pyszna kuchnia meksykańska, specjalny Kite House, yoga, wykłady i upominki – to tylko niektóre z atrakcji, które przygotowały dla uczestniczek organizatorki The Queen Of Kite. Dziewczyny nie zapominają jednak o naszym półwyspie.

- Wszystkie Polki, które lubią wodne sporty lub patrzą na kite'a z lekką niepewnością, koniecznie zapraszamy na tegoroczny Kobiecy Festiwal Kitesurfingu The Queen Of Hel 2017 na Półwyspie Helskim! Sponsorów nam przybywa, będzie jeszcze więcej postępów, wrażeń, nagród i dobrej zabawy w kobiecym gronie – dodaje Kasia Lange.

The Queen Of Kite,
15-23 kwietnia, Isla Blanca, Meksyk

The Queen Of Hel,
22-25 czerwca, Półwysep Helski

W Ślizgu! patronuje!

 

 

Autor