Sezon kite&wind w pełni!

Autor:
wślizgu

Tak naprawdę sezon sportów wodnych w Polsce rozpoczyna się ostatnim weekendem kwietnia i od tego czasu nieprzerwanie do pierwszego weekendu października, można uczyć się kitesurfingu i windsurfingu w SurfSzkole przy molo w Jastarni, jednej z najlepszych szkół sportów wodnych na Półwyspie Helskim.

Dlaczego w Jastarni

Jastarnia oferuje jedne z najlepszych warunków w Europie do uprawiania kitesurfingu i windsurfingu z uwagi na największą na Zatoce Puckiej płyciznę właśnie na wysokości mola w Jastarni, która stanowi największy obszar płytkiej i płaskiej wody aż do 4km od brzegu, co umożliwia bezpieczne i komfortowe pływanie przy każdym kierunku wiatru. To jedyny taki akwen w Polsce.

Jak zacząć

Pierwsze kroki z windsurfingiem lub kitesurfingiem warto rozpocząć pod okiem doświadczonego instruktora, mamy wtedy gwarancję bezpiecznej i efektywnej nauki. Ważne jest także, aby dobrze dobrać program szkolenia biorąc pod uwagę poziom zaawansowania, wiek i oczekiwania kursanta. Jeżeli jeszcze nie pływaliście wystarczy zrobić pierwszy krok i zapisać się na pierwsze zajęcia,  można to zrobić przez stronę internetową www.surfszkola.pl, telefonicznie pod numerem +48 602392237 lub bezpośrednio w biurze szkoły przy molo w Jastarni.

Dlaczego w SurfSzkole

Szkoła posiada licencję PZKite, a kadrę tworzą tylko licencjonowani instruktorzy, zawodnicy i wykładowcy, co daje 100% pewność, że zajęcia prowadzone będą profesjonalnie. W ofercie szkoły znajdują się kursy kitesurfingu i windsurfingu na każdym poziomie zaawansowania, kursy instruktorskie, a także kursy windsurfingu przygotowane specjalnie dla dzieci oparte na programie zdobywania tzw. odznak windsurfera.

W naszym ośrodku znajdują się również:

✓ wypożyczalnia i przechowalnia sprzętu windsurfingowego,

✓ centrum testowe North Kite-
boarding, latawce i deski wave 2017,

✓ WOO sensory do pomiaru wysokości skoków na kite,

✓ dwa surfshopy,

✓ dwupoziomowa restauracja z tarasem widokowym z którego można obserwować zatokę i najlepsze na półwyspie zachody słońca.

Kitesurfing i windsurfing to idealna forma aktywnego spędzania czasu nad wodą dostępna w zasadzie dla każdego, wystarczy zrobić ten pierwszy krok.

 

 

Autor

galeria